Poslední klapka Violetty a máme tu konec velké show

29. listopadu 2014 v 15:48 | Patri Glams
Toto bude trošku smutnější článek pro fanoušky Violetty. Včera klapla poslední klapka Vioetty. Už nebude žádná nová série tímto seriál skončil a musím říct že mi to nahnalo slzy do očí! Tento seriál jsem měla moc ráda jeikož mi perfektně sedli herci do rolí. Písničky z Violetty budou pro mě nezapomenutelné! V roce 2011 začalo první natáčení první klapka a letos to skočilo. Příští rok uvidíme naposledy všechny pohromadě a to v Violetta tour 2015. Martina se podle jednoho rozhovoru v rádiu vidá na solovou dráhu což je pro mě a všechny Tinistas skvělá zpráva. Lodovica tak ta už by se dalo říci je na solové dráze má i své CD Universo ve kterém jsou krásné píšničky mezi ně patří i její písen I only want to be with you. A ostatní herci vydají se na solovou dráhu nebo ne? To opravdu nevím , ale doufám že ano. Ale i dále zde budou články s herci . Zde je pár fotek z posledního natáčecího dne i text přeložený googlem který na fb napsal Facu.
- GRACIAS

Dnes byl můj poslední den nahrávání pro #Violetta a četl jsem mnoho zpráv od vás. Děkuji za to, že vždy tam s tolik lásky, aby nezanechal. Osobně chci vám říct, že nejsem smutný na dokončení této velké jeviště, právě naopak, já jsem šťastný, žil jeden z zážitků více obohacuje můj život, kde jsem potkala mnoho lidí, kteří určitě vrátím, aby se v dalších obdobích života, obrovský tým v zákulisí jsem velmi vděčný, tím, jak dobře se stane to a já se bavil s nimi. Moji kolegové herci, které jsme se dozvěděli, spolupracují tyto roky také poděkovat!
Doufám, že Maxi je má tolik zábavy jako mi a je schopen opustit některé roztomilé zprávu, přátelství, láska, poctivost a potěšení.
Stále je tu mnoho pro sdílení společně v nadcházející tour pro rok 2015.
Žít jejich životy, se těší každý moment, každý člověk, každý příběh, rostou s jistotou toho, co chtějí a budou mít. Snažím se učit se a růst každý den.
Že do roku 2015 najdeme tance a společně se těší

Albina fotka z posledního natáčecího dne.

Fotka: Hoy fue mi ultimo día de grabación para #Violetta y leí muchos mensajes de ustedes. No quería dejar de agradecerles por estar siempre ahí con tanto cariño para darnos. Personalmente quiero contarles que no estoy triste por terminar esta gran etapa, al contrario estoy feliz de haber vivido una de las experiencias mas enriquecedoras de mi vida, donde conocí a muchas personas que seguramente me las volveré a cruzar en otro momento de la vida, a todo el equipo enorme que trabaja detrás de las cámaras les estoy muy agradecido por lo bien que la pase y me divertí con ellos. A mis compañeros de elenco que supimos trabajar juntos estos años también decirles gracias! Espero que Maxi los haya divertido tanto como a mi y haya podido dejarles algun mensaje lindo, la amistad, el amor, la honestidad, el disfrute. Aun nos queda mucho por compartir juntos en la próxima gira durante el 2015. Vivan sus vidas disfrutando cada momento, cada persona, cada historia, crezcan con convicción de lo que quieren y lo tendrán. Yo trato de aprender y crecer todos los días. Que el 2015 nos encuentre bailando y disfrutando juntos!

Fotka: #Repost @marcosaranda_ with @repostapp.・・・Última escena de @soyalbariconavarro y @facugamba Amigos los quiero! ❤❤❤

Lindos momentos de Cami - Momenty Cami přidala Candleri na FBTento krásný text napsala Candleria na fb i tuto krásnou fotku!
Dnes končím, že nikdy nezapomenu...
Nakonec jsme se nahrávání Violetta, projekt, který miluji, který mě rostou jako umělec, jako člověk... Tam, kde jsem potkal lidi budu přinést v srdci navždy!
Myslím, že to bylo včera, když jsem začal, všichni to a dnes skončila... Jsem zamítl všechny tyto lidi s vědomím, že je to jeden dotud štěstí! Nikdy nezapomenu, co jsem cítil v té sadě tři roky! Violetta díky!
Jste fanoušky dělal všechny možné to milují, že nabízíme každý den dělá hlavně nás milují naši práci!
Teď žít nová dobrodružství, přichází turné po Evropě, takže buďte připraveni! 󾍔󾮗✈️󾬑󾬖󾮞󾬗󾔠󾔗

Fotka: Hoy termino una etapa que nunca me voy a olvidar... Terminamos de grabar Violetta, un proyecto que me amo, que me hizo crecer como artista, como persona... Donde conocí gente que me voy a llevar en el corazón para siempre! Pienso que fue ayer cuando empezó todo esto y hoy finalizó... Me despedido de toda esta gente con felicidad sabiendo que es una hasta luego ! Nunca voy a olvidar todo lo que sentí en ese set durante tres años! Gracias Violetta!!! Principalmente ustedes los fans hicieron que todo esto sea posible el amor que nos brindan todos los días hace que nosotros amemos nuestro trabajo! Ahora a vivir nuevas aventuras, se viene el tour por Europa así que prepárense ! 󾍔󾮗✈️󾬑󾬖󾮞󾬗󾔠󾔗
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleopatra I cleodenile-monsterhigh Cleopatra I cleodenile-monsterhigh | Web | 29. listopadu 2014 v 17:04 | Reagovat

Já jsem viděla Violettu pouze jednou. Je to ale škoda. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama